19.09.2020

Béčko vstoupilo do sezóny vítězně, porazilo Beroun

Ve svém prvním zápase v novém ročníku, ve kterém navíc premiérově představilo svým fanouškům nové dresy, nastoupilo béčko Kobry na svém ledě. Přivítalo jediného mimopražského soupeře, Berounské Medvědy. Ačkoliv v předchozí sezóně neměl branický celek s tímto týmem větší problémy - nejmenší vítězství bylo se čtyřbrankovým rozdílem - bylo tentokrát vzájemné střetnutí výrazně vyrovnanější. V první třetině žádná branka napadla, do vedení šli jako první hosté až ve třetině druhé. V přesilovce se úspěšně prosadil Jakub Mařík. Domácí záhy odpověděli, o dvě minuty později srovnal Robert Lacina, také v přesilovce. Za dalších deset minut se prosadil Jakub Mužík. Jeho střelecký zápas se ukázal nejen jako vítězný, nýbrž i jako poslední. Žádný z hráčů nedokázal již překonat ani domácího Václava Moučka, ani hostujícího Romana Hrubeše a dva body tak zůstaly na Braníku po výhře 2:1. V dalším utkání Kobra vyzve opět na svém ledě silný celek TNP.

1. kolo, 19.09.2020 v 20:30

HC Berounští Medvědi

2:1

(0:0, 2:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 24. Lacina (Malovický, Gron), 34. Mužík (Vencl) - 22. Mařík (Moška). Rozhodčí: Jebavý - Volkán, Zedníková. Vyloučení: 8:11, navíc Mařík (BER) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. Diváci: 21. Průběh utkání: 0:1, 2:1.

HC Kobra Praha: Mouček - Kohel, Maciboba (A), Sládek, Svoboda, Zmeškal O. - Král, Lacina (A), Vencl, Klešč, Zemánek, Gron (C), Mužík, Michalů, Zmeškal D., Šubrt, Malovický

HC Berounští Medvědi: Hrubeš - Vacek, Pína, Koštoval, Půlpán (A), Šonský - Ondráček, Skopový, Taliján, Hampl, Gebhart (C), Moška, Liška, Procházka (A), Mařík, Halman