17.02.2022

Béčko přestřílelo Beroun a zahraje si play off!

I přes nevydařený průběh sezóny se Kobra dostala do play off. Díky silnému závěru a třem výhrám v řadě se dostala branická záloha na čtvrté místo právě před Beroun. Oba celky sice mají stejně bodů, ale ve prospěch pražských hráje lepší vzájemné skóre. První třetina sice branku nepřinesla, ve druhé začali hosté pálit. První se trefil Ondřej Zmeškal. O deset minut později vstřelil vítězný gól Matyáš Hrubý, chvilku po něm navyšoval Jan Šubrt. Ve třetí části se Kobra trefila pětkrát. Postupně se prosadili David Sovík, jehož branka vyhnala gólmana Vozdeckého z klece, dále Filip Svoboda a David Šálek. Po zásahu posledně jmenovaného se Vozdecký vrátil zpět do branky místo střídajícího Mrhálka. Konečné skóre ustanovili David Křepelka a Tomáš Gron. Béčko potřebovalo vyhrát alespoň o dvě branky, to je jim podařilo a čeká je tak semifinále s první Hvězdou.

3. kolo, 17.02.2022 v 18:10

HC Berounští Medvědi

1:8

(0:0, 0:3, 1:5)

Branky a nahrávky: 54. Halman - 29. Zmeškal O., 38. Hrubý (Ksandr), 39. Šubrt (Svoboda), 46. Sovík (Hrubý, Ksandr), 50. Svoboda F. (Zmeškal O.), 57. Šálek (Gron, Křepelka), 58. Křepelka (Hrubý), 60. Gron (Šálek). Rozhodčí: Kálal - Větrovský, Pokorný. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:8.

HC Berounští Medvědi: Vozdecký (46. - 57. Mrhálek) - Vacek, Pína, Vokurka, Drda, Krasanovský - Gebhart, Matoušek, Moška, Skopový, Procházka D., Halman, Nejepsa (C), Liška

HC Kobra Praha: Mouček - Maciboba (A), Skalík, Procházka J., Křepelka, Zmeškal O., Svoboda - Sovík, Brázda, Šálek, Hrubý, Zmeškal D., Vencl, Ksandr, Šubrt, Gron (C)