01.02.2020

Béčko počtvrté v sezóně vstřelilo deset branek, vysoko porazilo Smíchov

Kobra se po porážce s TNP oklepala rychle, Smíchov porazila sedmibrankovým rozdílem. Ačkoliv hosté na úvodní branku Tomáše Grona odpověděli hned v první třetině zásahem Štěpána Veselého, ve druhé části měli domácí jasnou převahu. Čtyřmi brankami soupeři utekli a již mu nedovolili se dostatečně přiblížit. Do třetí třetiny tak vstupovalo béčko za stavu 5:1 a svůj brankový počet zdvojnásobilo. Smíchov dvakrát snížil, výhru domácí Kobry již ohrozit nedokázal. Nejvíce bodů si připsal Matěj Malovický (1+3), druhý v pořadí byl kapitán Tomáš Gron (2+1). V zápase nastoupili tři stabilní členové juniorky, David Šálek (2+0), Ondřej Škutina (1+1) a Jan Janiurek (0+0).

21. kolo, 01.02.2020 v 20:30

HC Smíchov 1913

10:3

(1:1, 4:0, 5:2)

Branky a nahrávky: 9. Gron (Slanina), 29. Gron (Slanina, Svoboda), 30. Kohel (Škutina), 33. Zmeškal (Dostál, Malovický), 39. Malovický (Michalů), 48. Šálek (Vencl), 49. Škutina (Kohel), 57. Zmeškal (Gron, Malovický), 57. Šálek (Hrubý, Svoboda), 59. Dostál (Maciboba, Malovický) - 12. Veselý (Bořík), 42. Veselý (Švarc, Vecko), 53. Král (Spurný). Rozhodčí: Jebavý - Jurak, Vajda. Vyloučení: 8:7, navíc Štefan (SMI) 10 min. Využití: 3:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2, 7:2, 7:3, 10:3.

HC Kobra Praha: Mouček - Kohel, Maciboba (A), Procházka, Škutina, Svoboda - Michalů, Slanina, Janiurek, Zmeškal D., Vencl, Zemánek, Hrubý, Malovický, Gron (C), Šálek, Mužík, Dostál

HC Smíchov 1913: Černík - Kasík J., Schovánek, Švarc, Štefan, Bořík, Spurný - Kasík F., Dongres Matěj, Sůva, Krejčí, Krupka, Veselý, Vecko (A), Dongres (C), Král, Kovář