08.01.2020

Zaplaťpánbůh, že to tam spadlo, okomentoval rozhodující gól Lukáš Tondr

Marek Baloun

Na konci druhé třetiny rozhodl gólem do prázdné branky o tom, že tři body proti Klatovům nakonec bude brát Kobra. Útočník Lukáš Tondr se v pozápasovém rozhovoru rozmluvil o tom, kde vězela příčina malého rozdílu v počtu branek a co je třeba zlepšit.

Dnes to bylo těsné vítězství, jaké jsou pocity v kabině?
Zaplaťpánbůh (za výhru, pozn. red.). Už jsme to taky potřebovali. Dneska nás podržel gólman, takže zasloužené vítězství doma. Byl to těžký zápas.

Vy jste ten zápas nakonec rozhodl, můžete ten gól popsat?
Před buly jsme se domluvili, že to budeme hrát do branky. Ono to na mě prošlo, tak jsem to dal do prázdné branky. Zaplaťpánbůh že to tam spadlo.

Dnes se moc nestřílelo a když už, tak spíše na naší branku, byly Klatovy těžký soupeř?
Klatovy jsou vždycky těžký soupeř. Mají tam mladé kluky, kteří hrají dobrý hokej. My to musíme ubránit, navíc se snažíme to pořád hrát do prázdné brány. Je třeba to zjednodušit a střílet, jinak to nejde.

Co je třeba do dalších zápasů zlepšit?
Hlavně tu střelbu (úsměv). Dávat více gólů a doufat, že nás gólman podrží.