01.07.2019

Rozlosováno! Braničtí zahájí sezónu proti Kolínu

Vojtěch Martinek

V pátek večer byl na internetových stránkách Českého hokeje uveřejněn plný rozpis zápasů nadcházejícího druholigového ročníku.

Jak již bylo v předchozím článku avizováno, pražskou Kobru od září čekají souboje ve skupině Střed. Hned v prvním kole dostali Braničtí volno, a sezónu tak zahájí v sobotu 14. září domácím soubojem s kolínskými kozli. Následující středu vyjedou k prvnímu venkovnímu zápasu na led čínských draků do Berouna, o tři dny později pak na svém ledě přivítají Nymburk.

Oproti loňskému ročníku se pak celá základní část zhruba o týden protáhne. Svěřenci Miloslava Šeby uzavřou dlouhodobou fázi až 4. března na ledě českobudějovického David Servisu, přičemž poslední utkání na domácím ledě sehrají 29. února. Jejich soupeřem bude Tábor.

Celý rozpis zápasů naleznete na tomto odkaze, o jízdním řádů přípravných utkání Kobry vás budeme informovat co možná nejdříve.