Matyáš Ondrík: Chtěli jsme výhru více než Příbram

Marek Baloun

Na jeho bedrech je velký balvan jménem play-off, on se však nevzdává. Matyáš Ondrík se úkolu zhostil s vervou a po prohře v Příbrami doma podržel Kobru až do nájezdů a vysloužil si i přes prohru pochvalu týmu.

Dnes to bylo až do konce vyrovnané utkání, co nakonec rozhodlo o výsledku?

Byli jsme lepší tým, ale měli jsme smůlu. Dvakrát nám cinkla tyčka, oni čekali na brejky, nic moc nevymysleli, ale ubránili to.

Nakonec to došlo až do nájezdů, počítali jste s touto možností?

Musíte počítat se vším a trénuje se na všechno. Bohužel nám to dnes nevyšlo. Ale to už je loterie.

Oproti úterku to ale byl mnohem lepší herní projev...

To určitě. Ani tam jsme nehráli špatně, ale dnes to bylo mnohem lepší. Hráli jsme, co jsme chtěli, na ledě to vypadalo, že chceme vyhrát víc, než Příbram. Myslím, že se máme o co odrazit.

Vy jste měl několik dobrých zákroků, cítil jste se dobře na ledě?

Už od rozcvičky jsem se cítil dobře, že by to dnes mohlo jít, ale bohužel.

V play-off zatím chytáte jen vy, je to rozhodnutí trenérů nebo za tím něco je?

Je to čistě na trenérech. Oni se tak rozhodli a takhle to teď funguje.

Na co bude třeba se zaměřit před sobotním zápasem?

Tam je širší hřiště, takže se připravíme na to, ale nic extra asi měnit nebudeme.