Individuality není potřeba řešit, tým je jeden celek, říká Semrád

Libor Kokoška

Po prohraném zápase s celkem z Mostu jsme si zavolali beka Martina Semráda. Ten nám prozradil svůj názor na týmový výkon, sdělil nám ale i svoje cíle do sezóny.

Jak byste hodnotil dnešní týmový výkon?

"Prohra. Sedmá v řadě. Těžko se to hodnotí. Bez gólů se prostě nevyhrává."

A co Váš hráčský výkon? Mátě k němu nějaké připomínky nebo byste se naopak za něco pochválil?

"Tohle není potřeba porovnávat. Tým je jeden celek a individuality zejména v takové situaci jdou stranou. Můj osobní výkon proto není potřeba řešit."

Máte pro sezónu nějaké hráčské cíle? Nějakou gólovou hranici nebo počet asistencí?

"Tyhle mety mám už dávno za sebou. "Vyrostl" jsem z nich. Teď mi jde hlavně o to, abychom nějak sladili týmový výkon a opět začali vyhrávat. To je pro mě teď to nejdůležitější."

Jak byste se popsal jako hráče?

"Dělám to co je potřeba. Když byl prostor pro to, abych byl ofenzivní, byl jsem ofenzivní. Teď máme problém s tím, že dostáváme hodně gólů, takže mám spíše defenzivní úlohu v týmu."