05.09.2019

Druhá liga přelosována, Kobra začíná doma s Klatovy

Libor Kokoška

Kvůli odstoupení NED Hockey Nymburk z 2. ligy z důvodu nedostatku hráčů se musel celý hrací plán skupiny Střed přelosovat. Počet týmů se z devíti snížil na osm, ani jeden z týmů proto nebude mít v žádném kole vynucenou systémovou pauzu. První kolo odehraje Kobra doma ve středu 11. září od 18:00 proti Klatovům.

Nové rozlosování třetí nejvyšší soutěže přineslo mnoho změn. Celá soutěž se odehraje šestikolově, což znamená, že Kobra s každým soupeřem odehraje minimálně šest utkání, tři doma a tři venku. Celkově tak braničtí hokejisté budou muset v základní části 2. ligy zvládnout 42 utkání. Systém postupu do play-off se nemění, stále by se ta do vyřazovacích bojů měla podívat nejlepší šestka týmů z každé skupiny.

Kobru už nečeká v prvním kole vynucená systémová pauze, sezóna tak pro branické hokejisty a fanoušky začne už ve středu 11. září, kdy na domácím kluzišti přivítá západočeské Klatovy. První venkovní zápas odehrají pražští hokejisté v sobotu 14. září, kdy se představí v nedalekém Písku. Následně se branické Kobry postaví v domácím zápase Táboru a ve venkovním kozlům z Kolína.

Hracími dny i nadále zůstávají středa a sobota. Domácí zápasy by měly klasicky začínat v podvečer od 18:00 hodin. Exotický celek China Golden Dragon Kobra přivítá na domácím kluzišti poprvé v sobotu 28. září od 18:00. Následně pak 13. a 23. listopadu.

Základní část končí 4. března duelem s Českými Budějovicemi. Poslední domácí utkání sehraje Kobra s druholigovým nováčkem z Příbrami 29. února. Celý rozpis nejdete na našem webu.