27.11.2022

Akce Pojď hrát hokej přilákala 33 zájemců!

Klub

Poslední listopadové nedělní ráno bylo v Braníku zasvěceno tradiční akci Pojď hrát hokej, která i tentokrát přilákala významný počet mladých nadějí. Na zimní stadion zavítalo celkem 33 dětí, jež zajímá hokej.

Událost byla zahájena krátce po osmé hodině ráno. Všichni malí hokejisté se zaregistrovali, obdrželi malé dárky a po převléknutí byl čas vyrazit na led! Ledová plocha v Braníku nabídla dětem celou řadu zábavných aktivit – mimo jiné překážkovou dráhu, prolézačku nebo sbírání i netradičních předmětů, například míčů na americký fotbal.

Akce proběhla pod dohledem mládežnických trenérů Milana Sapíka a Lukáše Langera, kterým asistovala řada hráčů branického A-týmu: Ondřej Holý, Jakub Jedlička nebo Matyáš Hrubý.

Kolem půl deváté k dětem a rodičům promluvil president klubu Miloslav Šeba, který rodičům předal důležité informace ohledně dalšího působení na Kobře. Druhé akce Pojď hrát hokej tohoto kalendářního roku se na zimním stadionu zúčastnilo 33 dětí, o pouhých třináct méně než na rekordním dnu na konci ledna, který přilákal 46 mladých nadějí. Kompletní fotogalerii naleznete na klubovém Rajčeti.

Všem mladým nadějím i jejich rodičům děkujeme a těšíme se na brzkou shledanou!