Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2018 vyšly tyto články:

24.8.Ani tentokrát Kobra na Slavii nestačila. Hosté rozhodli ve třetí částiKOB - SLA 2:6, 0.kolo | Šimon SýkoraP R A H A - Po dvou letech došlo k měření sil mezi druholigovou Kobrou a prvoligovou Slavií. I tentokrát se radují z výhry hosté z Edenu, utkání to bylo ale až do konce druhé třetiny vyrovnané. Výsledek 2:6 tak vypadá jednoznačně, domácí se ale za svůj výkon stydět nemusí.
23.8.Po dvou letech změří Kobra síly s pražskou SlaviíKOB - SLA 2:6, 0.kolo | Šimon SýkoraP R A H A - Čeká nás srovnání dvou pražských týmů, po roční pauze přijede na led v Braníku Slavia. Každý má jinou historii, každý hraje jinou ligu. Půjde tak o zajímavé poměření sil a pro fanoušky zajímavý zápas.
21.8.Po roční pauze Kobra poráží ŘisutyKOB - RIS 4:2, 0.kolo | Šimon SýkoraP R A H A - Série porážek s Řisuty skončila, Kobra vyhrála 4:2. Skončila tak série pěti utkání v řadě, ve kterých Buldoci Kobru přehráli. Dvě branky si připsal obránce Drahorád, Novák v brance nepustil jediný puk. Utkání doprovázely šarvátky, o vyloučení nouze nebyla.
20.8.Podaří se Kobře s Řisuty konečně uspět?KOB - RIS 4:2, 0.kolo | Šimon SýkoraP R A H A - Ačkoliv skončily předposlední v tabulce, Řisuty dokázaly uspět ve všech vzájemných utkáních s Kobrou. Úspěšnější v základní části proti branickému mužstvu byl pouze Jablonec, který nedovolil svému soupeři získat ani bod.
17.8.V odvetě proti Letňanským Kobra jasně vítězí LET - KOB 4:7, 0.kolo | Barbora WolfováP R A H A - První přípravný zápas zvládli lépe rivalové a loňští nováčci druhé ligy - Letci z Letňan. Na odvetu už byli Braničtí připravenější a i když šlo o přestřelku, jasným poměrem 7:4 pro hosty ukázali, že ani v lize to nebude lehký soupeř.
16.8.Jakub Schejbal: Přestože jsem obránce, hra v útoku mi celkem sedlaKOB - TAB 7:6, 0.kolo | Vít Trubička

Jedním z nováčků v dresu Kobry v přípravě je Jakub Schejbal. Při své premiéře na pozici útočníka se zapsal proti Táboru do střelecké listiny dvěma gólovými trefami, čímž svému týmu pomohl otočit vývoj utkání ve vlastní prospěch. Kromě zápasu poodkryl Schejbal i samotný průběh letní přípravy Kobry.

15.8.Kobra zvládla dramatickou přestřelku, Tábor zdolala v prodlouženíKOB - TAB 7:6, 0.kolo | Vít Trubička

Tato výhra byla velmi vydřená! Oba týmy se přetahovaly ve vedení, čímž bylo k vidění celkově hned třináct gólů. Povedenou premiéru zažila celá řada nových hráčů v dresu pražského celku. Zejména díky nim nakonec Kobra zvládla prodloužení a připsala si první výhru v rámci letní přípravy.

14.8.Na Kobru po roce míří KohoutiKOB - TAB 7:6, 0.kolo | Šimon SýkoraP R A H A - Dříve se spolu utkávali v soutěžních utkáních, nyní jsou v jiných skupinách a narazí tak na sebe pouze v přípravě. Stejně jako loni, i letos změří své síly Kobra s klubem HC Tábor, aby si vyzkoušeli, kdo se zatím lépe připravuje a posiluje.