HC_Sokolov 4:8 (0:3,2:4,2:1) Hc_Kobra

Kobra otevřela poslední čtvrtou část základní části na ledě Sokolova vítězně.Po jednoznačném průběhu utkání si odvezla výhru 8:4.

Branky a nahrávky: 24. Sláma, 31. Řezníček (Gombár, Šik), 50. Řezníček (Sláma), 59. Kašpar - 7.Antončík(Jakeš, Jedlička), 10. Vlach (Semrád, Hlinka), 11. Jedlička (Šteiner, J. Verbík), 29. Vlach (Hlinka, Semrád), 32. Kysela (Vlach, Verbík), 33. Jakeš (Jedlička, Antončík), 36. Šteiner (Kuchta, Matějek), 46. Matějček (Vlach, Verbík J.)

Sestavy:

HC Baník Sokolov: Hruška (11. Fečo) - Gombár, Říha, Michálek, Novák, Šik - Čejka, Račanský, Trapl, Řezníček, Sláma, Kašpar, Pfister, Musil, Binias, Sus

HC Kobra Praha: P. Bílek (Langer) - D.Bílek, Semrád, R. Verbík, J. Verbík, Šteiner, Cafourek - Jedlička, Antončík, Jakeš, Tuma, Matějček, Vlach, Matějek, Pulkrab, Hlinka, Kuchta, Kučera, Kysela

V polovině první třetiny Kobra udeřila a dala během 4 minut tři branky. V 7. minutě otevřel skóre Šimon Antončík. V 10. minutě využila kobra přesilovou hru zásluhou Daniela Vlacha. Třetí branku přidal v 11. minutě Jakub Jedlička. V závěru třetiny předvedl Jakub Verbík skvělý obraný zákrok v situaci kdy se na něj řítila dva domácí hráči.

První vážnou šanci Sokolova si vytvořil Kašpar na začátku druhé třetiny, ale netrefil branku, nicméně z pokračující akce snížil Tomáš Sláma. Roman Kašpar se dostal do druhé šance, když se řítil na Bílka sám, ale znovu se mu zakončení nepovedlo. Ve 29. minutě udeřila Kobra. Perfektní akci zakončil Daniel Vlach. Sokolov snížil v 31. minutě v přesilové hře. Úspěšným střelcem byl Radim Řezníček. Kobra na snížení odpověděla záhy hned dvakrát. Nejprve v 32. minutě využil Jiří Kysela signalizovanou výhodu a minutu po něm přidal šestou trefu Jiří Jakeš. Kobra v druhé třetině přidala ještě jednu branku. Ve 36. minutě krásnou střelou zakončil Dominik Šteiner.

Ve 46. minutě přidal další branku hostů Tomáš Matějček. Kobra trochu polevila a toho domácí využily ke snížení. V 50. minutě přidal svou druhou branku Radim Řezníček. Minutu před koncem utkání přidal kosmetickou tečku Roman Kašpar.

Kobra si na ledě Sokolova připsala přesvědčivou výhru a nadále drží vedení v tabulce před Klatovy a Jabloncem.

Další utkání sehraje Kobra na domácím ledě. 25.1. přivítá Děčín. Utkání začíná v 18 hodin.