04.08.2017

Kobra na úvod přípravy prohrála s Klatovy

Redakce

Kobra Praha prohrála v prvním přípravném utkání na svém ledě s Klatovy těsně 4:5.

přát., 04.08.2017 v 17:00

SHC Klatovy

4:5

(1:1, 1:3, 2:1)

Branky a nahrávky: 10. Jedlička (Verbík J.), 33. Antončík (Tuma), 46. Slanina (Vlach), 53. Čurda (Šteiner) – 15. Kantner (Vracovský, Tulačka), 29. Kantner (Vavřička, Houfek), 38. Váchal (Piovarči, Houfek), 40. Kantner (Slavík, Tulačka), 59 Němec. Vyloučení: 5:4. Využití: 2:1.

HC Kobra Praha: Bílek – Semrád, Vokurka, Šteiner, Verbík J., Verbík R., Cafourek - Antončík, Jedlička, Keller, Čurda, Matějček, Novák, Tuma, Slanina, Vlach, Pulkrab, Matějek, Jindra

SHC Klatovy: Štekr – Slavík, Kaňák, Houfek, Marcel, Leština, Kubík – Chalupa, Topinka, Pacanda, Vracovský, Tulačka, Kantner, Rubner, Vavřička, Vlček, Piovarči, Němec, Váchal